Maandag 6 juli is er weer een reguliere vergadering van de Dorpsraad Harbrinkhoek-Mariaparochie. De bijeenkomst begint om 19.30 uur bij de Haambrink in Mariaparochie. Wil je erbij zijn als toehoorder, dat kan, meld je dan aan via het contactformulier.
Heb je vragen voor de vergadering, geef ze dan ook schriftelijk door via het contactformulier of bij één van de leden van de dorpsraad.
Thema’s die deze bijeenkomst aan bod komen zijn onder andere:
- Evaluatie inspreekmoment 9 juni bij de commissie Omgeving en Economie in Tubbergen aangaande Plan Dannenkamp 5
- Situatie kruispunt bij de kerk
- Stand van zaken Goede Doelen Week HM
- Stand van zaken dorpsondersteuner – per 1 september start de dorpsondersteuner in ons dubbeldorp.
- W.v.t.t.k.
Deze aankondiging en heel veel nieuws en activiteiten van allerlei verenigingen uit Harbrinkhoek-Mariaparochie zijn te lezen op de DORPSAPP HM. Deze Dorpsapp voor je telefoon kun je downloaden in de appstore van Apple of de playstore van Google. Je hebt geen abonnement nodig, je krijgt geen reclame, alleen maar het lokale nieuws uit ons dubbeldorp! De Dorpsagenda uit de Dorpsapp HM kun je nu ook bekijken op de website van de Dorpsraad HM via https://www.dorpsraadhm.nl/dorpsagenda/
De volgende dorpsraadbijeenkomst is maandag 31 augustus.





